Magyar Topik - Hungarian Topic - Ungarisches Thema

Willkommen in der Transport Fever Community

Wir begrüßen euch in der Fan-Community zu den Spielen Transport Fever und Train Fever, den Wirtschaftssimulatoren von Urban Games. Die Community steht euch kostenlos zur Verfügung damit ihr euch über das Spiel austauschen und informieren könnt. Wir pflegen hier einen freundlichen und sachlichen Umgang untereinander und unser Team steht euch in allen Fragen gerne beiseite.

 

Die Registrierung und Nutzung ist selbstverständlich kostenlos.

 

Wir wünschen euch viel Spaß und hoffen auf rege Beteiligung.

Das Team der Transport-Fever Community


  • Ezzel legalábbis a 2. ponttal nem teljesen értek egyet, mert nálam volt már olyan, hogy 4-5 vonat is feltorlódott.
    Ezzel nem azt mondom, hogy nem igaz amit mondsz csak sokszor teljesen kiszámíthatatlan az a bizonyos menetrend.

  • Nem hittem el de sikerült!!!


    Tutorial alapján, X-plane 11-hez használt OrthoPhoto-kat illesztettem össze, levágtam és hozzáillesztettem a Szeged heightmaphoz és láss csodát:



    Igen, ez Transport Fever!


    Ja: kipróbáltam, mentéshez is jó, vagyis működik az eddigi Szeged mentésemmel. _Csak annyi a gáz, hogy térkép nélkül építkeztem és most látszik, hogy mennyire pontatlan (fenének van annyi ideje, hogy újjáépítse)...

    Einmal editiert, zuletzt von zsbuum ()

  • Sziasztok! Nem tudom mennyire él még ez a fórum, de remélem olvassátok az írásomat, mert egy kis segítségre lenne szükségem. Most kezdtem el komolyabban a Transport Feverrel játszani és bújom a velük kapcsolatos oldalakat. Rengeteg mod-ot sikerült már letöltenem és nagyon élvezetes így a játék. Viszont egy kérdésem/segítségre lenne szükségem. Több képen és youtube videókon láttam átszelési váltókat (angol váltó) az állomásokon, de a játékban csak a sima váltókat lehet építeni. Nem tudjátok véletlenül, hogy ezt hogyan lehet megcsinálni vagy honnan lehet beszerezni? Sokban segítené a játékban a munkámat, mert evvel többet kilehetne hozni a játékból. Próbáltam már keresgélni róla, de sajnos nem jutottam előre vele és nem találtam. azt szeretném kérni, ha valamelyikőtöknek tudomása van róla, az ossza meg velem. Nagyon sokat segítene vele nekem. Segítségeteket előre is köszönöm! Üdv.: Kriki77

  • Köszönöm szépen a segítséget! Én meg azt gondoltam, hogy egy mod-dal lehet megcsinálni. Ott volt a szemem előtt és én erre nem is gondoltam. Köszönöm még egyszer!

  • Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy a Train Feverhez készült modok azok használhatók a Transport Feverhez? Ha igen, akkor van valami módja vagy csak simán lehet betenni a Transport Feverbe a megadott helyére?

  • Mi a neve és hol találom a letöltésekben? Nekem egy "converter" szó elég tág fogalom. Bocsánat, de ennyire nem vagyok benne ezekben a dolgokban.

  • Sziasztok lenne egy kérésem nincsen TPF1 be régebbi típusú Ikarusz busz. Nem modellezne valaki esetleg Ikarus 60, 600 FAÜ csuklóst, 556. 180, 620 régi BKV-Volán festéssel előre is köszönném

  • Amikor kicsomagolod nyisd meg a kicsomagolt mappát és abból másold be a modokat és fog működni.

    Hello!

    Úgy érted, hogy a zip-ből másoljam ki a modokat a mod mappába és akkor működni fog? Mivel pontosan ezt csinálom és írtam, hogy nem jelenik meg a játékban, engedélyezve vannak a modok a játékban a töltő képernyőn, viszont magában a játékban nem jelenik meg, sem a mozdonyok, sem a vagonok, sem a személy szállító vagonok. Van pár más szintén magyar vagon, amik simán megjelennek, igaz, hogy nem a mr. Krisztián oldaláról töltöttem le őket és azok simán működnek, pedig azok is magyar vagonok.

  • Hello!

    Úgy érted, hogy a zip-ből másoljam ki a modokat a mod mappába és akkor működni fog? Mivel pontosan ezt csinálom és írtam, hogy nem jelenik meg a játékban, engedélyezve vannak a modok a játékban a töltő képernyőn, viszont magában a játékban nem jelenik meg, sem a mozdonyok, sem a vagonok, sem a személy szállító vagonok. Van pár más szintén magyar vagon, amik simán megjelennek, igaz, hogy nem a mr. Krisztián oldaláról töltöttem le őket és azok simán működnek, pedig azok is magyar vagonok.

    Kicsomagolod a zip fájlt megjelenik a kicsomagolt mappa azt megnyitod és az abban lévőket másolod be és működnie kell nekem is megy és így csináltam.

BlueBrixx