Willkommen in der Transport Fever Community

Wir begrüßen euch in der Fan-Community zu den Spielen Transport Fever und Train Fever, den Wirtschaftssimulatoren von Urban Games. Die Community steht euch kostenlos zur Verfügung damit ihr euch über das Spiel austauschen und informieren könnt. Wir pflegen hier einen freundlichen und sachlichen Umgang untereinander und unser Team steht euch in allen Fragen gerne beiseite.

 

Die Registrierung und Nutzung ist selbstverständlich kostenlos.

 

Wir wünschen euch viel Spaß und hoffen auf rege Beteiligung.

Das Team der Transport-Fever Community


  • Sziasztok!


    A játékban új vagyok nem rég találtam rá erre a játékra de a kérdésem az volna hogy tört játékra lehet-e modot tenni és ha igen hogy mert próbálom már két napja életre kellteni a hubabácsi féle magyar módot de sehogy sem sikerül látom a játékba de mindig valami mdl fájl hiány miatt kidob

  • Üdv a fórumon!
    Pár dolog:
    1) topikcímnek érdemes valami kicsit jobb leírást adni, ez így ("kérdés") egy picit kevés.
    2) Bármilyen verzióra lehet a modokat telepíteni, de a törtre vonatkozó kérdéseket itt annyira nem látjuk szívesen.
    3) Hogy könnyebben tudjunk segíteni, linkeld be a konkrét modot, amivel a problémád van, illetve lőjj egy screenshotot a hibaüzenetről.
    4) Train vagy Transport Feverbe próbálod telepíteni a modot? Nem minden kompatibilis ugyanis.

  • Ez most remélem komoly, mert viccnek durva.
    Hogy kéne elolvasnom ezt a 10x10 pixeles képet?


    Viszont azt tudnod kell, hogy ez a mod a járműveket nem változtatja meg, csak a nevüket és a kisképüket vásárláskor. (Személy szerint nem is igazán értem, hogy mire jó.)

  • Ha raksz nagyobb képet, akkor talán tudok megoldást a problémára. Bár már csak a Transport Feverhez fejlesztem tovább ezt a modot.


    denesberky: a kinézet ugyan nem változik, de a gépek teljesítménye és darabszáma viszont igen. Ezzel a moddal nem csak 1900 után kapod meg az első gyorsvonati gőzmozdonyt. Valamint az új árukat is érdemes megemlíteni.

BlueBrixx